Pierwszą diagnozą Oli była depresja. Leki które dostała spowodowały, że jej stan zamienił się w hipomanię. W górce kupowała niepotrzebne rzeczy i bardzo dużo imprezowała. Potem przychodził dołek i konsekwencje ryzykownych zachowań. Raz budziła się z płaczem, raz w euforii. Rodzina czuwała przy niej na zmianę. Usłyszała od lekarzy, że jest nietypowym przypadkiem. Częstotliwość zmian nastroju, które miała nie były jednoznaczne ani dla zaburzenia osobowości z pogranicza, ani dla choroby afektywnej dwubiegunowej. Dopiero długa obserwacja na oddziale psychiatrycznym pozwoliła postawić dobrą diagnozę i dobrać odpowiednie leczenie. Dziś po ponad 3 latach leczenia i terapii Ola czuje się dobrze i stabilnie.
Gdzie można mnie znaleźć:
Spotify: https://open.spotify.com/show/7arbFV3...
Instagram www.instagram.com/goskaserafin/
Facebook www.facebook.com/GoskaSerafin/
Muzyka:
Jason Shaw
2 ABOVE ZERO
https://audionautix.com\\