Powered by RND
Słuchaj WojewódzkiKędzierski w aplikacji
Słuchaj WojewódzkiKędzierski w aplikacji
(4 676)(250 137)
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer

WojewódzkiKędzierski

Podcast WojewódzkiKędzierski
Podcast WojewódzkiKędzierski

WojewódzkiKędzierski

Kuba Wojewódzki , Piotr Kędzierski
Dodaj
Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski robili razem różne rzeczy. Nie o wszystkim można mówić, choć oni o wszystkim potrafią rozmawiać. Pytają, nie błądzą. Jeśli my...
Więcej
Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski robili razem różne rzeczy. Nie o wszystkim można mówić, choć oni o wszystkim potrafią rozmawiać. Pytają, nie błądzą. Jeśli my...
Więcej

Dostępne odcinki

5 z 57
 • Dość skrajności. Prof. Marcin Matczak
  Czy Piotr to bardziej homo faber czy homo ludens? Do czego zainspirował Borges? Czym jest osobowość kibica i dlaczego tak dużo osób potrzebuje rycerza na białym koniu? To była rozmowa o przyszłości, społeczeństwie i filozofii. Jak profesor Marcin Matczak odbiera współczesnych młodych ludzi i o co mu chodziło ze słynną wypowiedzią o pracy przez 16 godzin? Tłumaczy się też z kilku tez, jakie stawia w swojej nowej książce “Kraj, w którym umrę”. Czy beka to forma ucieczki? I dlaczego w sumie nie rozmawiamy o Macie? Zapraszają Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski. Partnerami komercyjnymi podcastu są marki Wedel, Play i Haier. 
  18.09.2023
  1:32:06
 • Wraca do formy. Sebastian Rejent
  Sebastian Rejent nie lubi być nazywany naczelnym chamem, ale długo pracował na to miano. Czy ma więcej ulubionych tematów niż autoerotyzm? Kuba zachęcał, żeby Sebastian się otworzył, a Piotr wspominał swój roast, na który zabrał ze sobą mamę… Czy to był dobry pomysł? Rejent o tym, jak pracował jako wróżka, czy dobrze mieszkało się mu z teściową i jak wspomina czasy, kiedy żona dawała mu kieszonkowe. O jego hardych żartach, dużej wiedzy na temat komedii i swoim przygotowaniu do bycia komikiem. Jak wspomina kulisy słynnych roastów? Z którym pytaniem miał problem Piotrek Kędzierski? I czy kobiety powinny zajmować się stand upem i… czy powinno się w ogóle o to pytać? Partnerami komercyjnymi podcastu są marki Wedel, Play i Haier. Zapraszają Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski. 
  11.09.2023
  1:25:45
 • Jesteśmy romantyczni. Paweł Deląg
  Twierdzi, że w życiu można się zakochać tylko raz (albo dwa). W tej rozmowie też można. To Paweł Deląg jakiego nie znacie - od kariery aktorskiej po śmiałe plany reżyserskie. Nie lubi łatki amanta i nie może już słuchać o "Quo Vadis", ale nam opowiedział trochę więcej. Ile razy w życiu można się zakochać? Czy Polacy są romantyczni? Jak zmienił się jego stosunek do pracy w Rosji? Rozmawiamy również o jego zagranicznej karierze, bo mało kto wie, że więcej razy grał w języku innym niż polski (raz nawet po łacinie) oraz o wzruszeniach młodości, bo przyznał, że płakał na filmie "Romeo i Julia". Czy ma w sobie coś z Piotrusia Pana, czy już bardziej czuje się dziadkiem? Jakie następne filmy planuje? Partnerami komercyjnymi podcastu są marki Wedel, Haier i Play. Zapraszają Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski.
  4.09.2023
  1:28:38
 • Grzechy polskiego kabaretu. Robert Górski
  Z tej rozmowy zostanie nam w pamięci sporo zdań - również takich, od których się odcinamy. Robert Górski o tym, kto chciałby zarobić po jego śmierci, dlaczego doprowadza swoje dzieci do płaczu i czy dwie kobiety to już za dużo. Wspominaliśmy kilka inspirujących postaci, m.in. Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Dudę i Stanisława Tyma. Każdego z innego względu. Czy żart satyryka ma swoje granice? Jak wspomina trochę wiejskie dzieciństwo? Dlaczego to on strzegł samochodu Balcerowicza na parkingu strzeżonym? Kiedy ostatnio kupował drzwi? Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z najzabawniejszym człowiekiem w Polsce. Partnerami komercyjnymi podcastu "WojewódzkiKędzierski" są marki Wedel i Haier.  #wojewodzkikerdzierski #podcast #płatnawspółpraca
  28.08.2023
  1:35:25
 • Miałem sen. Marcin Dorociński
  Jest z Kłudzienka, jest stąd i tu chce grać. Marcin Dorociński zdobywa Hollywood, choć niektórzy dziennikarze wyliczają mu każdą minutę. Opowiedział nam o kolegach z planu “Mission: Impossible” i o tym, jak niebezpieczne były sceny nurkowania. Jaki jest Tom Cruise? Czy Marcin spełnił swój sen o tym, że strzela bramkę przy wiwatującym tłumie?  Co sądzi o filmach Patryka Vegi? Za co ceni Bogusława Lindę? Marcin mówi, że jest nieśmiały i się wstydzi, ale jakoś tego nie czuliśmy. To rozmowa o rozpiętym rozporku, rozśmieszaniu psa Chlebcia, chodzeniu w sukienkach i o tym, kto mówił do niego per Marcello. Również o pasji, skromności, szczęściu i szacunku do natury. Zapraszają Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski. Sprawdźcie też IG: @wojewodzkikedzierski. 
  10.07.2023
  1:28:45

Więcej Społeczeństwo i Kultura podcastów

O WojewódzkiKędzierski

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski robili razem różne rzeczy. Nie o wszystkim można mówić, choć oni o wszystkim potrafią rozmawiać. Pytają, nie błądzą. Jeśli myślisz, że ich znasz, po prostu posłuchaj. “Wojewódzki Kędzierski” to podcast, w którym Piotrek i Kuba spotykają się, żeby z kimś… porozmawiać. Tak naprawdę. Bo to nie oni są w centrum uwagi. A kto? Tego się dopiero dowiesz. Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 20:00.
Strona internetowa podcastu

Słuchaj WojewódzkiKędzierski, Skądinąd i wielu innych stacji z całego świata za pomocą aplikacji radio.pl

WojewódzkiKędzierski

WojewódzkiKędzierski

Pobierz teraz za darmo i słuchaj radia z łatwością.

Google Play StoreApp Store