Partner im RedaktionsNetzwerk Deutschland

NFL Radio - śledź na żywo playoffy NFL 2022-2023 w streamach radiowych

NFL w radiu. 14 stycznia w USA rozpoczną się NFL Playoffs 2022-2023, które osiągną swój szczyt wraz z Super Bowl LVII (57) w niedzielę 12 lutego 2023 roku. W radio.pl można słuchać radia NFL i śledzić wszystkie wyniki na żywo, a także słuchać wybranych meczów z bieżącego dnia rozgrywek.

Uwaga: Nie wszystkie stacje są dostępne poza USA. Prosimy spróbować alternatywnych stacji, jeśli na taką natrafisz.

Conference Championship | Season 2022/2023

|

Gry ukończone

niedziela 29.01.2023

20:00

Philadelphia Eagles

- : -

San Francisco 49ers

--
23:30

Kansas City Chiefs

- : -

Cincinnati Bengals

--

Kto w niedzielę 12 lutego będzie dzierżył Vince Lombardi Trophy? Które drużyny przetrwają playoffy NFL, by awansować do Superbowl LVII w Arizonie? Śledź rozgrywki NFL na żywo w radiu, gdziekolwiek jesteś. Dzięki naszemu katalogowi bezpłatnych transmisji od wszystkich partnerów radiowych drużyn NFL nie przegapisz ani jednego przyłożenia i będziesz śledzić każdy mecz aż do ostatnich sekund i ogłoszenia zwycięzcy.

Czy Tua dostarczy wielkich zagrań na największej scenie, aby zakończyć sezon, w którym nie brakowało kontuzji, spektakularnych akcji i wpadek w kieszeni? Czy Tom Brady dokona cudu w Tampa Bay, by odwrócić losy sezonu?

Słuchaj najlepszych relacji z NFL w radiu dzięki radiom sportowym z całego kraju. Lokalne stacje zawsze pozostają w kontakcie z największymi fanami. Największe sieci, takie jak ESPN i Fox Sports, dostarczają analizy ekspertów i niekończący się młyn plotek, a także wszystkie najnowsze raporty o kontuzjach i rozmowy handlowe. Połączyliśmy wszystkie istotne stacje z ich drużynami, aby dać Ci najprostszy sposób na słuchanie radia NFL. Dostosuj się do Dallas Cowboys, śledź Seattle Seahawks i bądź na bieżąco z Atlanta Falcons.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o NFL w radiu

Jak streamować transmisje radiowe NFL?

NFL ma dużą sieć nadawców relacjonujących każdy mecz. Jest wiele lokalnych stacji, które nadają mecze swoich drużyn. Po prostu wybierz mecz, który chcesz śledzić, z naszego przeglądu wszystkich meczów NFL i kliknij logo stacji, do której chcesz się dostroić. Możesz też pobrać aplikację radio.pl ze Sklepu Play lub App Store, by słuchać swoich ulubionych stacji.

Która stacja radiowa gra mecze NFL?

Najlepszym sposobem jest sprawdzenie, czy lokalna stacja obejmuje wszystko wokół drużyny domowej, a także nadaje na żywo. Połączyliśmy odpowiednie stacje z ich odpowiednimi drużynami NFL i stworzyliśmy harmonogram z wszystkimi nadchodzącymi meczami. Wystarczy, że wybierzesz dzisiejszy mecz i jedną z wyświetlanych stacji. Nie musisz rozgryzać pokrętła fm, aby wyszukać odpowiednią stację. Mamy cię pokryte z wszystkich rzeczy NFL.

Jak zdobyć radio NFL na iPhone i Androidzie?

Z naszego darmowego serwisu możesz korzystać na każdej przeglądarce mobilnej. Wystarczy kliknąć na mecz, który chcesz śledzić na żywo i wybrać jedną z wyświetlanych stacji. Jeśli chcesz, możesz również pobrać naszą darmową aplikację na Androida lub iPhone'a. Wystarczy, że wyszukasz stację, której chcesz słuchać.