Powered by RND
Słuchaj 7 metrów pod ziemią w aplikacji
Słuchaj 7 metrów pod ziemią w aplikacji
(4 676)(250 137)
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer

7 metrów pod ziemią

Podcast 7 metrów pod ziemią
Podcast 7 metrów pod ziemią

7 metrów pod ziemią

Rafał Gębura
Dodaj
Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Mój ...
Więcej
Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Mój ...
Więcej

Dostępne odcinki

5 z 162
 • Stwardnienie rozsiane. „Zaczęło się od mrowienia i drętwienia rąk. Zignorowałam pierwsze objawy”
  O stwardnieniu rozsianym opowiada Joanna Dronka - Skrzypczak. Więcej na temat kampanii „Zapytaj o SM”: https://zapytajosm.pl Partnerem odcinka jest Novartis. PL2307281868 --- „7 metrów pod ziemią” to internetowe wywiady o tematyce społecznej. Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Rafał Gębura.
  10.08.2023
  54:44
 • Damian Kordas o życiu z cukrzycą: „Mój okres buntu skończył się kilkudniową śpiączką”
  Gościem odcinka jest Damian Kordas, który od 6. roku życia choruje na cukrzycę typu 1. Partnerem odcinka jest FreeStyle Libre 2 👉 https://www.freestyle.abbott/pl-pl/home.html * FreeStyle Libre 2 system monitorowania glikemii flash (czujnik), wyrób medyczny używany wraz ze zgodnym czytnikiem lub aplikacją do monitorowania poziomu glukozy w płynie śródtkankowym u osób z cukrzycą i zaprojektowany, aby zastąpić oznaczenie stężenia glukozy we krwi w samodzielnym kontrolowaniu cukrzycy, w tym w dawkowaniu insuliny. Producent: Abbott Diabetes Care Ltd., Upoważniony przedstawiciel: Abbott B.V., Reklamodawca: Abbott Laboratories Poland sp. z o.o. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. ADC-78701 v.1.0 --- „7 metrów pod ziemią” to internetowe wywiady o tematyce społecznej. Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Rafał Gębura.
  3.08.2023
  32:41
 • Uzależniony od pisania. Remigiusz Mróz
  Gościem odcinka jest Remigiusz Mróz. Najnowsza książka Remigiusza – „Widmo Brockenu” to 8. część serii o komisarzu Forście. Można ją kupić tutaj: https://www.empik.com/widmo-brockenu-mroz-remigiusz,p1372095324,ksiazka-p Jeśli chciałbyś/chciałabyś połapać się w książkach Remigiusza (która z jakiej serii i o czym), najlepiej odwiedzić stronę Remigiusza: https://remigiuszmroz.pl --- „7 metrów pod ziemią” to internetowe wywiady o tematyce społecznej. Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Rafał Gębura.
  6.07.2023
  45:31
 • Obfite miesiączki, wypadające włosy, łamliwe paznokcie. „Taki Twój urok”. CZY NA PEWNO?
  O rzadkiej i uciążliwej chorobie von Willebranda oraz innych skazach krwotocznych opowiada hematolog dr n. med. Joanna Zdziarska. --- „7 metrów pod ziemią” to internetowe wywiady o tematyce społecznej. Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Rafał Gębura.
  29.06.2023
  42:09
 • Operuję szejków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. „Zarobki są oszałamiające”
  O pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz nowinkach w leczeniu schorzeń ortopedycznych opowiada ortopeda dr Konrad Wasylewski. --- „7 metrów pod ziemią” to internetowe wywiady o tematyce społecznej. Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Rafał Gębura.
  23.06.2023
  54:55

Więcej Społeczeństwo i Kultura podcastów

O 7 metrów pod ziemią

Rozmawiam z ciekawymi ludźmi – konkretnie i bez zbędnych dygresji. Mój cel? Wydobyć z rozmówców prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu. Mój mail: [email protected] Znajdziesz mnie również tutaj: https://linktr.ee/Rafal_Gebura
Strona internetowa podcastu

Słuchaj 7 metrów pod ziemią, Skądinąd i wielu innych stacji z całego świata za pomocą aplikacji radio.pl

7 metrów pod ziemią

7 metrów pod ziemią

Pobierz teraz za darmo i słuchaj radia z łatwością.

Google Play StoreApp Store

7 metrów pod ziemią: Podcasty w grupie