Powered by RND
Słuchaj UJOT FM w aplikacji
Słuchaj UJOT FM w aplikacji
(4 676)(250 137)
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer

UJOT FM

Radio UJOT FM
Radio UJOT FM

UJOT FM

(8)
Dodaj
</>
Zintegruj
UJOT FM jest radiem internetowym Uniwersytetu Jagiellońskiego, tworzonym przez 132 studentów… ale nie tylko dla studentów.
UJOT FM jest radiem internetowym Uniwersytetu Jagiellońskiego, tworzonym przez 132 studentów… ale nie tylko dla studentów.

Podobne stacje

O UJOT FM

UJOT FM jest radiem internetowym Uniwersytetu Jagiellońskiego, tworzonym przez 132 studentów… ale nie tylko dla studentów. Dokładamy bowiem wszelkich starań, by w naszej ramówce każdy słuchacz znalazł coś dla siebie. Poza najświeższymi informacjami z Krakowa, Polski i całego świata proponujemy prawdziwe zatrzęsienie audycji autorskich, poświęconych zarówno zagadnieniom naukowym, jak i rozrywkowym. Tak politycznym, jak i sportowym. A dodatkowo, prowadzimy słuchaczy przez najróżniejsze gatunki muzyczne, przeplatając je soczystymi, rockowymi solówkami, będącymi największą siłą naszego radia.

Chociaż UJOT FM rozpoczęło transmisję 4 maja 2015 roku, to do tego dnia przygotowaliśmy się już 8 miesięcy wcześniej. W tym czasie, tworzyliśmy nową rozgłośnię internetową od absolutnych podstaw: pierwszej pianki akustycznej na suficie, pierwszego uruchomionego komputera, pierwszego kabla podpiętego do konsoli, pierwszego jingla, a finalnie pierwszej audycji.

Trzeba powiedzieć, że w tym procesie nieocenioną pomocą było wsparcie władz Uniwersytetu Jagiellońskiego, jego kadry informatycznej, ale również autorów profesjonalnego oprogramowania, techników ogólnopolskich rozgłośni oraz wielu, wielu innych osób, których wymienienie z nazwiska zajęłoby nam pewnie kilkanaście linijek.

Dzięki nim, choć działamy w internecie, to przy użyciu urządzeń i programów, dzięki którym nasi dziennikarze z łatwością odnajdą się w komercyjnych rozgłośniach ogólnopolskich.

Natomiast nad poziomem audycji UJOT FM czuwa obecnie dwójka niezawodnych reporterów Radia Zet: Marcin Kubat – zdobywca nagrody Grand Press 2001 w kategorii „Reportaż radiowy” oraz Beata Sabała-Zielińska – do 2013 roku zakopiańska korespondentka tej rozgłośni.

A co o UJOT FM mówią jego dziennikarze?

Strona internetowa stacji

Słuchaj UJOT FM, Radio Słupsk i wielu innych stacji z całego świata za pomocą aplikacji radio.pl

UJOT FM

UJOT FM

Pobierz teraz za darmo i słuchaj radia z łatwością.

Google Play StoreApp Store

Stacje radiowe, które mogą Cię zainteresować