Radio Logo
User Profile
RND
 • Podcast
 • Odcinki
 • Informacja
 • App
 • Częstotliwości
Strona startowaPodcastyBiznes
Podcast Lepiej Teraz

Podcast Lepiej Teraz

Podcast Lepiej Teraz

Podcast Lepiej Teraz

Dodaj
</>
Zintegruj
Jak nauczyć się języka obcego na emigracji? Jak znaleźć w sobie cierpliwość do nauki języka obcego? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.
Jak nauczyć się języka obcego na emigracji? Jak znaleźć w sobie cierpliwość do nauki języka obcego? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.
App Store
Google Play Store

Dostępne odcinki

5 z 185
 • PLT #186 Cecha charakteru, którą najbardziej cenię- Radek Budnicki dla Dariusza Hampela
  Tym razem usłyszycie wywiad, którego udzieliłem Da
  1/13/2021
  1:10:57
 • PLT #185 Darmowa lekcja KURSU NIEZNISZCZALNI- Radek Budnicki
  W ostatni dzień 2020 roku chciałbym Wam podarować
  12/30/2020
  50:31
 • PLT #184 IZREALIA- Dlaczego Polka woli mieszkać w Izraelu?- Agata Tarnowska
  W dzisiejszym odcinku podcastu Lepiej Teraz, Polka
  12/16/2020
  48:32
 • PLT #183 Niezniszczalni: Najwięksi twardziele w historii. Czy możemy żyć jak oni?- Radek Budnicki
  Dziś nagrałem odcinek solowy z zapowiadanego cyklu
  12/2/2020
  29:55
 • PLT #182 Niezniszczalni: Jak mała książka uratowała kpt. Jamesa Stockdale-a z niewoli wietnamskiej?
  W tym odcinku opowiadam o filozofii, zawartej w ks
  11/18/2020
  32:52

Podobne stacje

O Podcast Lepiej Teraz

Dzisiejszym gościem podcastu jest Sandra Schulz, znana bardziej jako Madame Polyglot, którą poznałem za pośrednictwem Instagrama. Sandra na swim kanale Youtube dzieli się widzą na temat tego jak zostać poliglotą. Ale od czasu do czasu tez tańczy :) Nie powiem, co tańczy. Warto, byście sami to sprawdzili: https://www.instagram.com/madamepolyglot/ Skończyła dwie filologie w Niemczech, mówi płynnie pięcioma językami i pokazuje innym jak żyje nimi na co dzień. Jej celem jest obudzenie pasji do ich nauki tak, aby sam proces stał się dla nich fascynującą przygodą. Języki obce całkowicie ukształtowały jej życie i sprawiły, że może mieszkać i pracować, gdzie tylko zapragnie. Specjalizuje się w tematach language contact i language acquisition, czyli wszystkim tym, co ma związek z wielojęzycznością. Mówi biegle pięcioma językami (a nie-biegle kilkoma więcej) i cały czas uczy się nowych. Jej języki obce to przede wszystkim: Polski- ojczysty :) Niemiecki, który jest jej drugim językiem i jest przez nią traktowany tak, jak język polski. Włoski – który kocha i uwielbia Hiszpański – który również uwielbia, ale tylko te odmiany meksykańskie, kolumbijskie, peruwiańskie, argentyńskie itd.. Angielski, który po prostu jest, bo jakże by miało go nie być :) Z wywiadu dowiecie się m.in: Czy w każdym wieku można zacząć naukę języków? Czy seriale pomagają w nauce języków obcych? Czy można zostać poliglotką z lenistwa? Jak nauczyć się języków obcych za darmo? Dlaczego tak na prawdę starsze osoby uczą się wolniej od dzieci? Najczęstsze wymówki dotyczący nauki języków obcych? Jak najprzyjemniej nauczyć się języka obcego? Jakie są zalety bycia poliglotą? Jak nauczyć się języka obcego na emigracji? Jak znaleźć w sobie cierpliwość do nauki języka obcego? Jak nauczyć się języków obcych za darmo? Ważne linki: https://madamepolyglot.pl/ https://www.facebook.com/madamepolyglot/ "Jak nauczyłem się 8 języków?" - Zygmunt Broniarek Zapraszam Cię do słuchania Podcastu LEPIEJ TERAZ na iTunes i android-owych appkach do podcastów. np. PlayerFM Jeśli Ci się podobało, wstaw proszę pozytywną recenzję na iTunes Postaw pierwszy krok do zmiany, zaczynając od wysłuchania historii ludzi, którzy zainspirują Cię do stworzenia wymarzonego życia! Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, zacznij tę zmianę wraz ze mną. Kliknij banner poniżej i zapisz się na DARMOWĄ konsultację Pomogę Ci !

Strona internetowa stacji

App