Nasza strona działa tylko częściowo z przeglądarką Internet Explorer. Prosimy używać Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
Radio Logo
User Profile
RND
  • Stacja
  • Playlist
  • Informacja
  • App
  • Częstotliwości

Radio Kampus 97,1 FM

Radio Radio Kampus 97,1 FM

Radio Kampus 97,1 FM

Dodaj
</>
Zintegruj
Radio Kampus gra muzykę alternatywną i ma bardzo szeroki format muzyczny. Jest opiniotwórcze, a na ich antenie jest miejsce dla wielu środowisk.
Radio Kampus gra muzykę alternatywną i ma bardzo szeroki format muzyczny. Jest opiniotwórcze, a na ich antenie jest miejsce dla wielu środowisk.
App Store
Google Play Store

Podobne stacje

O Radio Kampus 97,1 FM

Radio Kampus gra muzykę alternatywną i ma bardzo szeroki format muzyczny. Jest opiniotwórcze, a na ich antenie jest miejsce dla wielu środowisk. W swoich audycjach rozmawiają także o przestrzeni miejskiej, streetarcie, wydarzeniach kulturalnych i sportach miejskich. Docierają do kreatywnych i dynamicznych ludzi. Radio Kampus jest obecne i aktywne w życiu miasta, dlatego promuje i wspiera warszawskie imprezy i koncerty. Zależy mu na rozpowszechnianiu dobrej jakości niszowych eventów, artystów, zespołów i wydarzeń kulturalnych. Ramówka Kampusa jest pełna programów tworzonych przez muzyków i DJów. Audycje prowadzą m.in. Radek Łukasiewicz (Pustki), Earl Jacob, Paprodziad (Łąki Łan), Green Jesus, Sebastian Grabowski (Kabanos), ekipa Dancehall Masak-Rah, Simba, Proceente. W tej stacji radiowej realizowane są świeże pomysły!

Strona internetowa stacji

App

Ze względu na ograniczenia przeglądarki nie można bezpośrednio odtwarzać tej stacji na naszej stronie internetowej.

Możesz jednak odtworzyć stację tutaj w naszym radio.pl Popup-Player.