Sestup Dukly Praha do druhé fotbalové ligy nese její majitel Matěj Turek těžce. Překvapivě ale ne jako investor, ale jako její fanoušek.
„Sestup nesu celkem špatně. Je míň příjemné hrát, a teď se nechci nikoho dotknout, v Prostějově než na Slavii, ale prostě to ke sportu patří,“ říká v rozhovoru pro pořad Agenda Seznam Zpráv Byznys.
Definitivní potvrzení sestupu podle něj alespoň ukončilo týdny nejistoty. „Informace o tom, že to je definitivní, nám rozvázala ruce. To přechodové období, kdy jsme nevěděli, jestli máme nabírat hráče pro první ligu, pro druhou ligu, jestli nám běží platné smlouvy a tak dál, byly technicky nepříjemné. Teď se můžeme soustředit na úkol vrátit se do první ligy,“ říká Turek, zakladatel investičního fondu 10X.
Agenda. Rozhovory s top lídry českého byznysu, zakladateli firem, odborníky. Čtvrthodinka o byznysu z první ruky.
Každý všední den na SZ Byznys a ve všech podcastových aplikacích.
Odebírejte na Podcasty.cz, Apple Podcasts nebo Spotify.