Nasza strona działa tylko częściowo z przeglądarką Internet Explorer. Prosimy używać Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
Radio Logo
User Profile
RND
  • Stacja
  • Playlist
  • Informacja
  • App
  • Częstotliwości

Radio7

Radio Radio7

Radio7

Dodaj
</>
Zintegruj
Radio 7 to lokalna stacja radiowa z Mławy. Przyjemność słuchania muzyki ubogacona informacjami z regionu, kraju i świata.
Radio 7 to lokalna stacja radiowa z Mławy. Przyjemność słuchania muzyki ubogacona informacjami z regionu, kraju i świata.
App Store
Google Play Store

Podobne stacje

O Radio7

Radio 7 - przyjemność słuchania muzyki ubogacona informacjami z regionu, kraju i świata. Radio 7 to lokalna stacja radiowa z Mławy, prowadzona przez Fundację Ananke. Rozgłośnia adresuje swój program głównie do dorosłego słuchacza (30+). Profil stacji określa przede wszystkim lokalność, dlatego większość poruszanych na antenie tematów dotyczy miast, gmin, powiatów naszego regionu. Ceni kulturę słowa, rzetelność przekazywanych informacji, a nade wszystko kontakt ze Słuchaczami. Muzyka w Radiu 7 to głównie piosenki znane i lubiane. Unika grania kompozycji z wulgarnymi i obraźliwymi tekstami. Stara się nastawiać słuchaczy pozytywnie do świata i życzliwie do ludzi.

Strona internetowa stacji

App

Ze względu na ograniczenia przeglądarki nie można bezpośrednio odtwarzać tej stacji na naszej stronie internetowej.

Możesz jednak odtworzyć stację tutaj w naszym radio.pl Popup-Player.