Luźny podcast dwóch fanów o f1 którzy lubią trochę pofantazjować i pogdybać co by było gdyby przy okazji omówienia ostatnich wydarzeń w padoku F1. Od fanów dla fanów, spojrzenie kibiców o dwóch dość rozbieżnych poglądach na świat rajdów Formuły pierwszej.
A w tym odcinku:Desperacka walka dwóch Mercedesów w obu wyścigach, piękna walka między Lewisem, a Maxem, awaria bolidu Russella, który jest coraz bardziej sfrustrowany, dodatkowo dostaliśmy grande strategie McLarena, która zwieńczona była awarią Lando.