270 odcinek “Wrzuć na luz” a w nim…..o naszym osobistym spotkaniu z szefostwem BYD i co z tego dla Polski wyniknie. O tym, że nagle i to znacznie, polepszyło się Tesli. Zmiana przepisów. Kolejna - oj prawa jazdy polecą. O nowym Fiacie, który ma naciągnąć. O paszporcie bateryjnym, czyli czymś, co nas czeka. O jeździe autonomicznej oraz czy kolega Juliusz pamięta, co działo się tydzień temu? Tomek i Julek zapraszamy, powiedzcie o nas innym.