No i stało się! Co prawda potrzeba było do tego aż 50-ciu odcinków(ostatni był jubileuszowy 🥳) i całego roku zbierania materiałów, ale w końcu jest! Pierwszy odcinek, w którym chłopaki odpowiadają na Wasze komentarze 🫡 A w nich między innymi - czy warto obcinać kalorie podczas deloadu i odstawiać kreatynę przed zawodami biegowymi? Jak rozwikłać zagadkę doboru ilości serii i powtórzeń w legendarnych EMOM-ach? Czy koenzym Q10 może podnieść nasze HRV?! Trzeba to przyznać, było ciekawie i jak zwykle bardzo zabawnie 😁 Chcecie częściej? To dajcie koniecznie znać w jakiej formie byłoby najlepiej - 3 pytania na koniec każdego odcinka, zbiór komentarzy z całego miesiąca, czy może odcinek ze specjalnie dedykowanym Q&A? Niech się dobrze słucha i do następnego! 🤜🤛
00:00 intro
05:35 czy obcinać kalorie podczas deloadu?
09:22 czy hipertrofia polega głównie na wzroście obecnych włókien mięśniowych, a nie powstawaniu nowych?
11:00 czy Witek dalej pije Kubusie, czyli kiedy jest miejsce na przetworzone produkty w diecie?
15:00 sprostowanie o Ozempicu
17:33 vlogi z treningów
22:43 czy warzywa można jeść bez ograniczeń?
29:41 czy odstawiać kreatynę przed zawodami biegowymi?
35:48 streetlifting
44:37 koenzym Q10 a HRV
45:30 jak dobrać liczbę serii i powtórzeń w EMOMie?
55:25 kontrowersje z enhanced games
1:00:17 czy pojęcie „hybrydowy atleta” to marketing?
1:01:15 co z osobami z awersją do wysiłku?
1:07:06 zegarek sportowy tylko do treningu czy całą dobę?
#podcast #słuchajtego #łączynassiłka #zdrowie #sport #trener #fitness #przyjaciele #trening #gym #siłownia #kawa #rozmowa #stretching #redukcja #odchudzanie #siła #hipertrofia