Tym razem wybraliśmy temat który od początku wiedzieliśmy że będzie za długi na pojedynczy odcinek, dlatego od razu zapowiadamy ciąg dalszy. Rozmawiamy o muzyce z gier która zrobiła na nas wrażenie i na stałe wykupiła lokum w naszych głowach. Rozmawiamy o naszych ulubionych kompozytorach i o stworzonej przez nich muzyce. Dla zainteresowanych - poniżej link do playlisty z utworami o których wspominamy w odcinku:
https://youtube.com/playlist?list=PLwVbUTPDoHj7q-zrMsWGOTzdoT6TtNZhk&si=MFdLIapmUvDm6KPQ