Do studia Radia ESKA wpadła Paula Roma. Artystka wydała właśnie album pod tytułem "Z resztek", a nam wyjaśniła, co kryje się za tym tajemniczym tytułem. Płyta podzielona jest na trzy części odpowiadające trzem posiłkom - czym "śniadanie" różni się od "obiadu" czy "kolacji" i jaką rolę w przygotowaniu tych muzycznych dań odegrali producenci? Paula opowiedziała też o gościach na płycie, m.in. o współpracy z Sarsą, a także o nietypowej akcji promocyjnej, która odbędzie się w jednej z warszawskich restauracji. Czy to oznacza, że nowa płyta Pauli Romy jest jadalna? I czy będzie dostawa tych dań do innych miast? O tym wszystkim rozmawia Michał Hanczak.