Podcast tworzony przez redaktorów strony ManUtd.pl, dotyczący spraw związanych z Manchesterem United. Staramy się regularnie komentować to, co dzieje się wokół ...
Sezon spisany na straty. Czy można mieć pretensje do Amorima o brak zmian?
Trudno jest być kibicem Manchesteru United w tym sezonie. Nie dość, że „Czerwone Diabły” osiągają katastrofalne wyniki, to jeszcze kadra została zdziesiątkowana przez kontuzje. Jednak my się nie poddajemy i zapraszamy na kolejny odcinek podkastu Adwokaci Diabłów
--------
51:52
Debiut Patricka Dorgu, gol Harry’ego Maguire’a i brak VAR-u
Za Manchesterem United względnie spokojny tydzień, podczas którego mierzył się on jedynie z Leicester City w ramach Pucharu Anglii. Ostatecznie zwycięstwo zapewnił Harry Maguire i… brak VAR-u. O tym wszystkim rozmawialiśmy sobie w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów.
--------
49:45
Crystal Palace znów lepsze na Old Trafford, ale to kontuzja Lisandro Martineza boli bardziej
Nic nie może przecież wiecznie trwać – i nie trwało, bo Manchester United po trzech zwycięstwach z rzędu wreszcie koncertowo przegrał z Crystal Palace. O tym, co działo się w ostatnim tygodniu w obozie drużyny Rubena Amorima rozmawialiśmy w najnowszym odcinku Adwokatów Diabłów.
--------
52:38
LISANDRO MARTINEZ MUSI RATOWAĆ BEZUŻYTECZNĄ OFENSYWĘ. ANTONY W BETISIE! | ADWOKACI DIABŁÓW
Manchester United w ubiegłym tygodniu może nie zaliczył dwóch wybitnych spotkań, lecz w dużej mierze, dzięki przebłyskom Lisandro Martineza w ofensywie, oba udało się wygrać. O tym co działo się na boisku i na rynku transferowym, rozmawialiśmy w najnowszym odcinku podkastu Adwokaci Diabłów
--------
53:48
CZY TO NAJGORSZY MANCHESTER UNITED W HISTORII? BRIGHTON ZNÓW OKAZAŁO SIĘ LEPSZE | ADWOKACI DIABŁÓW
#manchesterunited ma za sobą kolejną porażkę z #brighton Miał być czas odrabiania strat, ale nic takiego nie nastąpiło. #rubenamorim na konferencji prasowej deklaruje, że być może jest to najgorszy #manchesterunited w historii.
Podcast tworzony przez redaktorów strony ManUtd.pl, dotyczący spraw związanych z Manchesterem United. Staramy się regularnie komentować to, co dzieje się wokół naszego ukochanego klubu. Jako "adwokaci" nie tylko bronimy naszych klientów, nie boimy się także zwrócić im uwagę, kiedy popełniają błędy.