Powered by RND
Słuchaj MÓWI SIĘ w aplikacji
Słuchaj MÓWI SIĘ w aplikacji
(4 676)(250 137)
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer

MÓWI SIĘ

Podcast MÓWI SIĘ
Podcast MÓWI SIĘ

MÓWI SIĘ

Joanna Kołaczkowska i Szymon Majewski
Dodaj
Próbujemy oswajać wszystko, co tylko da się oswoić. Nie zabraknie więc: galopady myśli, grzebania w pamięci, oraz namiętnej analizy. Szymon użyje zdań wielokrot...
Więcej
Próbujemy oswajać wszystko, co tylko da się oswoić. Nie zabraknie więc: galopady myśli, grzebania w pamięci, oraz namiętnej analizy. Szymon użyje zdań wielokrot...
Więcej

Dostępne odcinki

5 z 134
 • IGNAŚ, czyli DZIADEK ROGATY
  Historia pewnego typka rogatego. O(d)cinek zaczyna się od tego, że Asia pyta Szymona, co ma na koszulce. I wtedy cofamy się do 1 sierpnia 1944 r. Co kryje powstańczy mundur dziadka Szymona? Kto wyszył i co wyszył? Dziadek Ignacy, czy babcia Cesia? Co byśmy sobie wyszyli gdybyśmy do Powstania szli? I czy za kołnierzem? Szymon …? Asia …? Mówi się” z chłopakami w biało- czerwonych opaskach.
  19.09.2023
  46:47
 • GUURU DAN, czyli ASIOR ODMIENION!
  Odosobnienie Asiora! W o-cinku pełna relacja z odzyskania Asi. Czy to nadal ona, czy może Kasia, Czesia? Czy GUUURU szurał antenką? Asia boi się być próchnem w lesie i środowiskiem grzybów... Jak ona medytuje? Ale, że na hamaku?! Szymon drąży i trochę „hehehe”, ale... szacun. Czy powinien burzyć Asiowy spokój? Szymon Asię zasmuca cysiającym Stefanem. Będzie element kozy. A Asia chce pożegnać leki! Uwaga! (Guru jest przystojny)
  12.09.2023
  55:03
 • CIPCIUŚ SADEŁKO, czyli KOLONOSKOPIA
  To podcast w pełni zaplanowany, niemal scenariuszowo. Asia w trybie samolotowym, Szymon zaś z aparatem pod kocem. Asia widzi sytuacje i kładzie kłody. Jak prawidłowo oddać auto za granicą? Szymon dobiera stalówkę pod "I give you my car". Udało się. Czy bobo szeptające coś pod nosem, załatwi sprawy w urzędzie? I dlaczego, dlaczego Asiorze, nie przygotowałeś się prawidłowo do kolonoskopii?! Jak będzie po angielsku „cipciuś sadełko”?
  5.09.2023
  54:05
 • OBŁĘDNY KARAŚ, czyli BŁĘDNY RYCERZ
  Asia sprawdza grzałkę Szymona. Kiedy Szymon jest najpiękniejszy? Wg. Magdy: za stodołą! Asia ciachem w Szymona. Szukamy cofniętej bródki i czy znajdujemy? Bródkę kocha żona Szymona a ... pięściarze Legii? Co ma do zarostu o...d...b...y...t? I nagle Szymon i Asia biorą się za Roberta Karasia. Czy „nasi”powinni grać czysto? O podziwie, który został, ale jakoś stracił blask. Asia i Szymon tracą przy tym humor. Aż wymyślają Ultralenia!
  1.09.2023
  49:10
 • BYŁA ANKA, czyli NIE MA ANKI
  Na lodowcu 13 stopni, otwiera się Kopuła Gorąca a... Ania Lewandowska znika z Instagrama! Asia i Szymon rzucają się w wir netu i szukają. Ani i… odpowiedzi na pytanie: Na co nam przyszło, do czego to doszło? Mówisiowcy analizują drgnienia postów. Trzymają słuchawki na pulsie wpisów. Zwąchują lajki. Tylko analitycy „Mówi się” zbadają zjawisko „Była Anka -nie ma Anki!” Wejdą w klapki Ani i korki Roberta. I na moment staną się owcami PR, którzy mają dać komunikat do prasy „Co z Anią”. Czy po tym o-cinku Ania ich przyjmie do menadźmentu?
  22.08.2023
  47:56

Więcej Komedia podcastów

O MÓWI SIĘ

Próbujemy oswajać wszystko, co tylko da się oswoić. Nie zabraknie więc: galopady myśli, grzebania w pamięci, oraz namiętnej analizy. Szymon użyje zdań wielokrotnie podrzędnie złożonych, zaś Aśka podmiotu i orzeczenia. Popłyń z nami tym nurtem, mamy wiosła! Ale pamiętaj - to tylko ponton! Muzyka: Jacek Olejarz, Dźwięk - Paweł Szałowski, zdjęcie - Anna Majer.
Strona internetowa podcastu

Słuchaj MÓWI SIĘ, The Really Good Podcast i wielu innych stacji z całego świata za pomocą aplikacji radio.pl

MÓWI SIĘ

MÓWI SIĘ

Pobierz teraz za darmo i słuchaj radia z łatwością.

Google Play StoreApp Store