Partner im RedaktionsNetzwerk Deutschland
Strona startowa
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 - transmisje radiowe na żywo

20 listopada w Katarze rozpoczną się Mistrzostwa Świata FIFA 2022, których kulminacją będzie mecz finałowy 18 grudnia. W radio.pl możesz śledzić wszystkie wyniki na żywo i słuchać wybranych meczów z bieżącego dnia meczowego Mistrzostw Świata FIFA 2022 na żywo w radiu. Czy to u najlepszych nadawców sportowych kraju uczestniczącego w mistrzostwach, czy też w radiu kibiców z Twojego kraju. Śledzisz drużynę polską i jej występ w Katarze? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce - mamy transmisje ze wszystkich meczów Mistrzostw Świata.

Runda 16

|

Gry ukończone

sobota 03.12.2022

15:00

Netherlands

W radiu: NPO Radio 1
- : -
--
19:00

Argentina

- : -

Australia

--

niedziela 04.12.2022

15:00

France

W radiu: RTL
- : -
--

poniedziałek 05.12.2022

15:00

Japan

W radiu: NHK Radio 1
- : -

Croatia

W radiu: HR 2
--
19:00

Brazil

- : -

South Korea

W radiu: KBS 1
--

wtorek 06.12.2022

19:00

Portugal

Switzerland

W radiu: Radio SRF 3
--

Co powinieneś wiedzieć o Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze

Mistrzostwa Świata po raz pierwszy odbędą się zimą. Sportowa część tego wielkiego wydarzenia zapewni spektakularne chwile. Jednak kibice na całym świecie nie będą mogli zignorować ciemniejszej strony tego mundialu. Zadbają o to liczni dziennikarze, którzy będą uwieczniać akcję na boisku i poza nim.

Podsumowaliśmy najbardziej istotne stacje radiowe i strumienie dla Mistrzostw Świata, aby wszyscy fani mogli śledzić Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze zawsze i wszędzie.

Pod względem sportowym na tym mundialu będzie wiele niespodzianek. Ostatnio nawet najwięksi faworyci raz po raz się potykali. I wszystko może się zdarzyć, najpóźniej w rzutach karnych w rundzie pucharowej.

Wszystkie mecze fazy grupowej

Nie tylko polscy nadawcy relacjonują na żywo Mistrzostwa Świata w Katarze. Również nadawcy sportowi z innych krajów uczestniczących w mistrzostwach relacjonują na żywo mecze swoich reprezentacji. Po włączeniu jednego z międzynarodowych kanałów sportowych można poczuć zupełnie inne emocje związane z rozgrywkami.

Oglądaj Puchar Świata podczas pracy

Niektóre mecze Mistrzostw Świata odbywają się w godzinach pracy. Dzięki transmisji na żywo w radiu można wygodnie śledzić mecz w biurze nawet w godzinach pracy. Dzięki radiu internetowemu i streamingowi każdy może się po prostu dostroić i słuchać, czy to za pomocą smartfona, czy na komputerze.

Nigdy nie przegap meczu w rundzie pucharowej

Jeśli polska wybór przejdzie przez fazę grupową, przechodzi do rundy pucharowej. Tam następuje runda 16, ćwierćfinały, półfinały i wielki finał 18 grudnia 2022 roku. Dzięki międzynarodowym kanałom sportowym, które można łatwo słuchać przez radio internetowe, nie przegapisz żadnego wydarzenia z fazy pucharowej.

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 pytania radiowe na żywo

Gdzie mogę posłuchać Mistrzostw Świata w 2022 roku na żywo w radiu?

Słuchaj meczów Mistrzostw Świata 2022 na żywo w radiowym strumieniu internetowym na radio.pl i wspieraj swoją drużynę w drodze po najważniejszy puchar świata piłki nożnej. Od meczu otwarcia w niedzielę 20 listopada 2022 r. do finału 18 grudnia 2022 r. na stronie radio.pl znajdziesz wyniki wszystkich meczów i transmisje radiowe na żywo z wybranych spotkań. Na żywo i bezpłatnie!

Które stacje radiowe transmitują mundial na żywo?

Wiele stacji radiowych na całym świecie prowadzi relacje na żywo z Mistrzostw Świata w Katarze. W radio.pl na naszej stronie przeglądowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 prezentujemy aktualne wyniki wszystkich meczów oraz darmowe radiowe livestreamy wybranych spotkań. Ponadto możesz posłuchać wszystkich meczów polskiej drużyny narodowej w najlepszych stacjach sportowych.

Referencje: "IMAGO / Kolvenbach"