Powered by RND
Słuchaj Chociażby w aplikacji
Słuchaj Chociażby w aplikacji
(4 676)(250 137)
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer
Zapisz stacje
Budzik
Sleep timer

Chociażby

Podcast Chociażby
Podcast Chociażby

Chociażby

Gabi
Dodaj
Podcast o minimalizmie, rozwoju osobistym i holistycznym dbaniu o siebie
Więcej
Podcast o minimalizmie, rozwoju osobistym i holistycznym dbaniu o siebie
Więcej

Dostępne odcinki

5 z 108
 • 108. Sezonowe porządki u minimalistki
  Organizacja, selekcja i deep cleaning w minimalistycznym mieszkaniu. Opowiadam, jak wygląda to u mnie i jak uprzyjemniam sobie regularne porządki jako minimalistka.Mój e-book "Minimalizm w szafie. Kupuj mniej, wyglądaj lepiej":http://minimalizmwszafie.plWspominałam o maśle brązującym Bielenda Bronzing Coco (niesponsorowane).Mój Instagram: http://instagram.com/chociazbyWspółpraca:[email protected] odcinek zawiera autopromocję.
  18.09.2023
  50:11
 • 107. Relacja z pieniędzmi a satysfakcja z życia
  Długo bałam się tematu pieniędzy, a ludzi bogatych utożsamiałam z brakiem wyższych wartości i chciwością. Praca nad tymi przekonaniami zmieniła nie tylko moją sytuację finansową.Wspominam o:Odcinek 62https://open.spotify.com/episode/09Ciab62A9PgkxaccWZqxd?si=B08wnCK-S9ezKwEwYu9_hwKsiążka "4-godzinny tydzień pracy" Tim FerrissProjekt Glow Up:http://projektglowup.plMój Instagram:https://www.instagram.com/chociazby/Ten odcinek zawiera autopromocję.
  11.09.2023
  52:17
 • 106. Jak nie zagracić się ponownie?
  Zasady, które pozwalają mi nie zagracić się ponownie oraz moje podejście do urządzania mieszkania i samego minimalizmu.Sprawdź e-book "Minimalizm w szafie. Kupuj mniej, wyglądaj lepiej":https://minimalizmwszafie.plPROJEKT GLOW UP Mój rozwojowy kurs dla kobiet https://projektglowup.plMój Instagram: https://instagram.com/chociazbyWspółpraca: [email protected] Ten odcinek zawiera autopromocję.
  4.09.2023
  26:46
 • 105. Przestań to sobie robić!
  Na co zasługujemy, gdy dajemy z siebie wszystko i nam nie wychodzi? Na kolejny ochrzan i nienawiść do siebie? Czy może na kompletnie coś innego? Zapraszam na odcinek o empatii do samej siebie.Sprawdź mój Projekt Glow Up, by zaprojektować życie swoich marzeń:https://projektglowup.plZajrzyj na mój Instagram:https://www.instagram.com/chociazby/Kontakt:[email protected] odcinek zawiera autopromocję.
  28.08.2023
  28:00
 • 104. Dieta mentalna, czyli jak dbam o swój mindset
  Dbajmy o to, co wkładamy do swojej głowy! W tym odcinku opowiadam o moim podejściu do diety mentalnej i jej kluczowych elementach w moim życiu.Wspominam o aplikacji ScreenZen.PROJEKT GLOW UPKurs rozwojowyhttp://projektglowup.pl(autopromocja)Mój Instagram: https://www.instagram.com/chociazby/Współpraca:[email protected]
  21.08.2023
  28:58

Więcej Edukacja podcastów

O Chociażby

Podcast o minimalizmie, rozwoju osobistym i holistycznym dbaniu o siebie
Strona internetowa podcastu

Słuchaj Chociażby, Finanse Bardzo Osobiste: oszczędzanie | inwestowanie | pieniądze | dobre życie i wielu innych stacji z całego świata za pomocą aplikacji radio.pl

Chociażby

Chociażby

Pobierz teraz za darmo i słuchaj radia z łatwością.

Google Play StoreApp Store

Chociażby: Podcasty w grupie